Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs2/wellness_rychlebycz/home/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2722

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs2/wellness_rychlebycz/home/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2726

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs2/wellness_rychlebycz/home/www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3624
Jak vám pomůže Rychlebská procedura - Wellness Rychleby

Jak vám pomůže Rychlebská procedura

Vůně tymiánu a svěžího prádla se line sluncem prosvětlenou místností. Klidná hudba tančí waltz a plameny svící plápolají v mírném vánku. Ležíte na měkkém lehátku a vaše záda si dopřávají teplé, jemné dotyky maséra. Vaše svaly povolují, tělo se uvolňuje. V rukou svíráte dva teplé lávové kameny. Předávají vám svoji energii a bezmezný pocit bezpečí.

Ozkoušel ji sám čas

Rychlebská procedura je kombinací několika funkčních terapií, která se nám za roky praxe nejvíce osvědčila. Proto si ji také naši klienti nejvíce žádají.

Masáž sama o sobě nespočívá pouze v hnětení svalů. Svaly si „žijí“ svým životem. Jsou jako ženy – potřebují nejprve pohladit, zahřát, a teprve potom se může jít na věc – tedy uvolňující masáž. Ta pak dosáhne maximální účinnosti.

Z čeho sestává

Když k nám přijdete poprvé, nejdříve si vaše záda prohlédneme – vyšetříme svalové dysbalance. Zjistíme, jestli vás něco trápí a domluvíme se, jak váš problém vyřešíme. Když budete chtít, zaměříme se na něj. Pokud žádný problém nemáte, ponoříte se do lehátka a budete si to jednoduše užívat…

Součástí samotné Rychlebské procedury je termoterapie – léčba teplem prostřednictvím rašelinových zábalů a lávových kamenů. Pomocí akupresury chodidel působíme reflexně, skrz body na ploskách nohou, na vzdálené orgány či části těla. Aplikací měkkých technik pozitivně ovlivňujeme kůži a svalové úpony.

Samotná rekondičně relaxační masáž působí na váš psychický i fyzický stav. Uvolňuje se vaše napjaté svalstvo a pochmurné myšlenky odcházejí. Dostáváte se do hladiny alfa, která tělo přiměje k samoléčení. V případě, že máte zablokovanou páteř více do hloubky, ještě vám ji nakonec zmobilizujeme.

6 oblastí, kde procedura pomáhá

Když to vezmeme od píky, samotné rozhodnutí dopřávat si masáž – čas jenom pro sebe a své tělo – má hodně co do sebe. Vážíte si svého těla a věnujete mu péči navíc. A to se počítá.

Samotná procedura v sobě ukrývá řadu cenných pozitivních účinků. Tady jsou některé z nich:

1) Uvolní vaše svaly – rozpustí zatuhlá místa, uleví vám od bolestí.

2) Uvolní vaši mysl – teplo, libé dotyky, alfa hladina, vibrace lávových kamenů a mnohé další působí velmi kladně na vaši psychiku.

3) Detoxikuje vaše tělo – rozpohybuje lymfu – tekutinu, která odvádí nečistoty ven z těla.

4) Urychlí látkovou výměnu – zrychlí odvod lymfy – tedy očistu těla, krevní oběh – krev se rychleji okysličí, a tak ozdravuje záněty a problémová místa v těle.

 

5) Kladně působí na vaše orgány – na těle máme velké množství reflexních ploch, které souvisejí s hluboko uloženými tělními orgány. Masírováním těchto ploch přispíváme k lepšímu stavu daných orgánů.

6) Masíruje taky vaši nervovou soustavu – během masáže se začnou uvolňovat hormony a látky, které pozitivně ovlivňují nervovou soustavu. Mimo jiné se ve vašem těle tvoří i serotonin – hormon štěstí.

Dopřejte si rozmazlování po rychlebsku…

Chcete si také dopřát Rychlebskou proceduru? Stačí, když se dopředu objednáte tady. Zmírníme vaše bolístky na těle i na duchu. Uvidíte!

Blíží se narozeniny, svátek či jiná událost některého vašich blízkých? Nebo byste rádi někoho jen tak potěšili? Vyrobíme vám ruční dárkový poukaz, který nazdobíme, jak budete chtít. Mrkněte sem.

Ceník pak najdete tady.

Těšíme se na vaše záda.

 

Wellness Rychleby v Javorníku hodnocení