Wellness Rychleby

Hledáte – li místo k odpočinku, relaxaci, znovunabytí sil, rádi vás u nás přivítáme. Poskytujeme jak wellness služby, tak služby masérské, fitness a poradenské (výživa). 

 

Wellness centrum

Saunový svět Wellness centra Rychleby nabízí pobyt ve finské sauně a turecké parní lázni. Dále se zde nachází Kneippovy džbery, hydromasážní vana a reflexní Ljapko zóna. Stylově zařízená odpočívarna a ochlazovna jsou samozřejmostí.

Rekondiční procedury

V našem wellness centru nabízíme klientům řadu procedur. Tyto pak můžeme rozdělit do dvou typů – rekondiční a relaxační. V prvním případě se jedná o masáže, magnetoterapii, akupresuru a termoterapie, baňkovánípřístrojovou nebo ruční lymfodrenáž, vyšetření svalových dysbalancí a tejpování. Zabýváme se také technikami SHIATSU, měkkými technikami, mobilizací páteře a žeber a Dornovou metodou. K dispozici je i trakční lehátko.

Oba typy procedur se však samozřejmě prolínají, jako je tomu například v případě masáží či termoterapie.

Výživové poradenství

Zdraví a krása velmi úzce souvisí se složením vašeho jídelníčku. Proto pokud v této oblasti trochu tápete, doporučujeme absolvovat naši detoxikační proceduru a taktéž si nechat sestavit jídelníček. Výsledky snažení lze průběžně vyhodnocovat na pravidelných kontrolách. Měření provádíme na vlastním tělním analyzátoru.

Relaxační procedury

Wellness centrum Rychleby nabízí rozličné typy masáží – masáže lávovými kameny, medovou masáž, Brussovu masáž páteře nebo masáž hlavy. Velice oblíbené jsou také teplé rašelinové zábaly (termoterapie). Specialitou je nácvik relaxačních technik a využití léčivé životní energie Reiki.

Rychlebská procedura

Ačkoli nabízíme řadu samostatných procedur, nejčastěji provádíme tzv. Rychlebskou proceduru. Jedná se o kombinaci několika terapií, která se nám za léta praxe nejvíce osvědčila. Součástí této procedury je dvojí nahřívání rašelinovým zábalem (termoterapie), akupresura chodidel, rekondiční masáž, masáž lávovými kameny a dle potřeby se přidává také technika shiatsu, měkké techniky a mobilizace páteře a žeber. Cílem procedury je uvést tělo i mysl do harmonického stavu, uvolnit napjaté svalstvo, a pokynout tak organismu k hlubokému odpočinku.

Fitness centrum

Udržujte se v dobré formě po celý rok a přijďte si zacvičit do našeho fitness centra. Nabízíme vstupy jednorázové i vícenásobné prostřednictvím výhodných permanentek. V naší bohatě vybavené posilovně najdete množství nových posilovacích strojů (dle jednotlivých partií těla), dva běžící pásy, balanční podložku BOSU BALL, karimatky a řadu dalšího vybavení. K dispozici je také kuchyňka.

 

Naším cílem bylo vybudovat místo, kam lidé budou chodit vydechnout, odpočívat, budou se zde cítit příjemně, a proto se také budou rádi vracet. Nechť je náš cíl i naší cestou.

 

CZ_FLAG PL_FLAG

Spočítejte si své BMI

kg
cm