Reflexní zóna

Reflexní terapie je jednou z nejúčinějších metod alternativní medicíny. Zakládá si na skutečnosti, že všechny části těla nebo orgány jsou propojeny s určitými body na chodidlech – reflexní body.

Dysfunkce nějakého orgánu či dyskomfort určité části těla se projeví bolestivostí na chodidle a naopak. Stimulací, tlakem na reflexní body můžeme potíže odstranit.

Ljapko aplikátory

Reflexní aplikátory, jež vyvinul doktor Nikolajem Grigorijevičem Ljapko, jsou 3355_4747_3355_4746_3355_4745__vyr_362quatrourčeny k širokému využití jak v komplexní terapii, tak při prevenci různých nemocí. Terapie je výborným prostředkem ke zlepšení zdravotního stavu člověka.

MUDr. Nikolaj Grigorijevič Ljapko použil jako základ pro svou technologii čínskou metodu působení svazku jehel na biologické aktivní body a zóny.

Jehly aplikátorů Ljapko se vyrábí z různých druhů kovů (měď, zinek, železo, nikl, stříbro) a umisťují se v určitém pořadí. Terapie má pozitivní vliv na celý organismus člověka.

Koberce s kamínky, Kneippovy džbery

Ostatní reflexní koberce jsou vyrobeny z přírodních i umělých kamínků. Oblázky jsou také součástí Kneippových džberů určených k proceduře kneippování.

 

 Oblasti použití a doba působení

  • Aktivace a harmonizace celého organismu (3 – 5 minut denně).
  • Bolesti zad a kloubů (15 – 20 minut).
  • Prokrvení a pozitivní působení na organismus (alespoň 10 minut denně).
  • Odstranění ostruhy (10 – 20 minut denně).
  • Bolesti kolenních kloubů při padající klenbě (individuálně dlouhou dobu).
  • Další indikace: nemoci pohybového aparátu, nervového systému, dýchacích orgánů, zároveň i nemoci alergického původu, nemoci srdce a cévního systému, bolesti zad, patologie trávícího systému, gynekologické nemoci, urologie, kožní nemoci, nemoci endokrinního systému, abstinenční syndromy, obnovení dobré nálady, zvyšování životního tonusu.

 

CHCI SE OBJEDNAT

 


Cena wellness procedur a jejich objednání

Objednávky a rezervace do wellness centra přijímáme kdykoli během pracovní doby na telefonním čísle +420 727 813 124. Prohlédněte si aktuální ceník všech služeb. Pro více informací či objednání nás kontaktujte.

 

CZ_FLAG PL_FLAG

Spočítejte si své BMI

kg
cm