Rašelinové zábaly

Rašelinové zábaly jsou prostředkem lokální termoterapie (léčba teplem). Předností zábalu je pomalejší uvolňování tepla. Vaše svaly se tak postupně prohřívají a uvolňují. Zábal má detoxikační, hřejivé a antibakteriální vlastnosti.

Rašelina se velmi dobře vstřebává do pokožky, vyživuje ji a regeneruje. Rašelinové zábaly jsou vhodné při revmatických onemocněních, bolestech kloubů, artrózách, ale i při obtížích dýchacích cest.

Bahenní zábaly z mrtvého moře

Minerální bahno z Mrtvého moře tradičně využívají pro zkrášlení a omlazení pokožky. Bahno má unikátní složení díky koncentraci soli a miner15042084612_f09ef553f1_bálních látek. Bahení zábal pomáhá odstraňovat toxiny z kůže, prohřívá ji a napomáhá tak k jejímu lepšímu prokrvení.

Teplý zábal uvolňuje svalové i kloubní bolesti, minerály v něm obsažené prostupují skrze otevřené póry hluboko do kůže. Bahno dokáže pokožku vyhladit. Velmi účinné je také při otocích.  

 

 

Možná o termoterapii nevíte, že…

…hlavním účinkem u všech procedur termoterapie je prokrvení neboli hyperémie. Díky prokrvení, které v organismu zajištuje další regenerační procesy, klesá ztuhlost svalů, výrazně se zrychluje hojení. Termoterapie také působí protizánětlivě, analgeticky a uvolňuje svalové napětí. Před začátkem terapie je třeba vědět, že žádná procedura vám nesmí během svého průběhu zhoršovat stávající zdravotní stav. Po první aplikaci termoterapie může nastat zhoršení, ale to bývá ve většině případů jen dočasné.

 

CHCI SE OBJEDNAT

 


Cena termoterapie a její objednání

Objednávky na rekondiční procedury přijímáme kdykoli během pracovní doby na telefonním čísle +420 727 813 124. Prohlédněte si aktuální ceník všech služeb. Pro více informací či objednání nás kontaktujte.

 

CZ_FLAG PL_FLAG

Spočítejte si své BMI

kg
cm