15116947119_7951849d73_bVýživové poradenství

Potřebujete poradit v oblasti zdavé výživy? Chcete zhubnout trvale a zdravě? Ve Wellness Rychleby se zaměřujeme na cílenou pomoc klientům v oblasti trvalé úpravy váhy, detoxikace organismu a výuky sestavení jídelníčku.

Výživové poradenství v praxi

  1. Analýza – Klient na začátku absolvuje vyšetření na tělním analyzátoru.
  2. Detox – Na základě výsledků vstupní analýzy je klientovi sestavena 2 týdenní detoxikační kůra.
  3. Kontrola – Na konci detoxikační kůry následuje závěrečná kontrola a porovnání výsledků.
  4. Sestavení jídelníčku – Pokud jsou výsledky kontroly v pořádku, naučíme klienta sestavovat si vlastní jídelníček z běžných potravin.
  5. Průběžné kontroly a analýzy – Klient pak může i nadále navštěvovat naše centrum, nechat si dělat průběžné analýzy a konzultovat výsledky.

Detoxikace a očista organismu

Klienty také učíme, jakým způsobem se mají pravidelně čistit od toxinů, které se do těla dostávají vlivem toho, co pijeme, dýcháme a jíme.

Naše tělo bohužel nezvládá vše vyloučit přirozenou cestou, toxiny se v nás hromadí, a proto je třeba tělu pomoci pravidelnou očistnou kúrou.

Ta se provádí 4x ročně (jaro, léto, podzim, zima). Pozitivum detoxikační kůry je i odkyselení organismu.

Racionální stravování

Změna stravování nespočívá v držení "nucených" diet, zakazování si a odpírání. Tímto své tělo ještě více stresujete, čímž většinou kýženého výsledku nedosáhnete a navíc se zbytečně trápíte.

Aby člověk tuto oblast svého života skutečně změnil, je potřeba mnohem více – je potřeba pochopit, jak vše funguje, jak nám některé dnešní pokrmy škodí a co pro naše tělo znamenají.

Když do těchto věcí hlouběji nahlédnete, můžete se pak sami rozhodnout, co pro své tělo vlastně chcete – jestli kvalitu nebo nikoli. Samozřejmě, to již nesouvisí pouze se shozením kil navíc, nýbrž i s vaším zdravím obecně.

 

CHCI SE OBJEDNAT

 


Cena výživového poradenství a jeho objednání

Objednávky na poradenství v oblasti výživy přijímáme kdykoli během pracovní doby na telefonním čísle +420 727 813 124. Prohlédněte si aktuální ceník všech služeb. Pro více informací či objednání nás kontaktujte.

CZ_FLAG PL_FLAG

Spočítejte si své BMI

kg
cm