Pro firmy

Benefity pro zaměstnance

Přejete si, aby vaši zaměstnanci byli výkonnější? Aby to prostě ve vašem podniku šlapalo?
 •  Rádi byste, aby práce vašich podřízených byla efektivnější?
 •  Chcete, aby vaše firma běžela jako na drátkách?
 •  Toužíte po větším množství času pro svůj osobní život?
 •  Umíte si představit, že svěříte část své zodpovědnosti někomu, na koho se můžete spolehnout?
 •  Že nevěříte tomu, že více volného času pro vás a váš vyšší zisk jdou dohromady?

Sedět půl dne za počítačem není žádný med. A co teprve stát celou směnu na nohou. Taky vašim zaměstnancům to leze krkem? Svěřte jejich krk nám.

Kdo jsme?

Jsme kolektiv odborníků. Masírujeme, baňkujeme, hladíme, uvolňujeme, nasloucháme. Pomáháme. Věříme, že vaši zaměstnanci najdou uvolnění svých bolestí v kamenných zdech naší oázy a otevřených náručích nás samých. Protože jsme pomohli už stovkám rozbolavělých zaměstnanců, kteří dostali novou chuť k práci.

Spokojený zaměstnanec rovná se prosperující firma

Životní styl zaměstnanců vaší firmy a produktivita jejich práce jdou ruku v ruce. Pokud přilepšíte jejich životnímu standardu, získá na tom také váš podnik.

Využijte atraktivních zaměstnaneckých benefitů v podobě péče o duši i tělo. Pokud se vaši zaměstnanci budou cítit lépe, jejich práce bude zaručeně efektivnější.

Pořiďte jim obecné permanentky na naše služby, vyberou si snadno sami – je totiž z čeho: relaxační i zdravotní masáže, wellness, fitness, poradenství v oblasti výživy.

Benefity, které vaši zaměstnanci u nás můžou čerpat, spadají do zdravotnické a rekreační sféry. Tyto nemají vliv na výši zdravotního ani sociálního pojištění, proto jsou pro vás jako zaměstnavatele výhodné.

Investujte do zdraví a spokojenosti svých zaměstnanců, a zároveň tak posilněte základy svého podniku

Firemní akce

 • Cítíte, že vztahy ve vaší firmě by zasloužily nový vítr?
 •  Chtěli byste uspořádat firemní oslavu, výjezdní poradu, vánoční večírek či jinou firemní akci?
 •  Hledáte vhodné místo a hostitele s osobním a přátelským přístupem?
 •  Místo, kde je leccos možné?
 •  Uspořádejte svou akci stylově a netradičně – uspořádejte ji v našem wellness centru.

Nový vítr do vašich kanceláří

Relaxace s kolegy utuží vaše vztahy, zdraví i celý pracovní kolektiv. Dostanete se do jiného,příjemného prostředí, které vyléčí chronické neduhy firemních prostor. Motivujete své zaměstnance k slušným výkonům.

Netradiční teambuilding

Naše wellness centrum a přilehlý areál budou vašemu pracovnímu týmu rájem na Zemi. Začnete příjemnou masáží, dáte si společnou saunu a ve stylové ochlazovně si vychutnáte sklenku sektu či poctivého moravského vína u ovocné mísy.

Poté se můžete přesunout k venkovní udírně, kde si s pomocí šikovného pana domácího vyudíte a ugrilujete domácí klobásy nebo třeba lososa. A zbytek večera oslavíte na venkovní terase nebo uvnitř apartmánu s krbemApartmán pak poslouží k příjemnému přenocování až pro 6 osob.

V rámci své akce využijete

 • Areál wellness (finská sauna, parní lázeň, ochlazovny, Kneippovy džbery, reflexní zóna).
 • Venkovní zastřešenou terasu.
 • Školící místnost (kapacita 8-10 osob).
 • Apartmán (kapacita pro přenocování 6 osob).
 • Udírnu.
 • Krb s grilem.
 • Plynový gril.

Důkaz místo slibu: Přijďte se k nám nejprve za firmu přesvědčit – vyhřejete se v sauně, budete relaxovat při masáži nebo se vypotíte ve fitku. A to se slevou. Nejprve to spolu probereme a vy se pak na základě svých dojmů rozhodnete, jestli nás berete.

Řekli o nás

„Úžasný relax při saunování doplňuje krásné prostředí a velmi milý, ochotný a vždy usměvavý personál. Určitě doporučuji vše, co Wellness Rychleby nabízí, ale naprostý vrchol luxusu je Rychlebská procedura! Už se těším na příště 🙂“ Míša Macečková

Výborné místo k odpočinku a relaxaci, kde by ho člověk nečekal.“ Tibor Macík

Skvělé místo na relax po sportovním víkendu a především nejlepší masáž a odborná péče o probolavělé tělo….“ Michaela Matochová

Beautiful place to have a nice relax,massage,fitness for your better feeling.Very helpfull and professional staff.Thank you!“ Tibor Krepzs

Upevnění pracovních vztahů vede ke stabilnějším základům vaší firmy
Objednat se

Cena firemních akcí a jejich objednání

Objednávky firemních akcí přijímáme kdykoli během pracovní doby na telefonním čísle +420 727 813 124. Prohlédněte si aktuální ceník všech služeb. Pro více informací či objednání nás kontaktujte.

Wellness Rychleby v Javorníku hodnocení