Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs2/wellness_rychlebycz/home/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2722

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs2/wellness_rychlebycz/home/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2726

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs2/wellness_rychlebycz/home/www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3624
Lymfodrenáž - Wellness Rychleby

Lymfodrenáž

Co je lymfodrenáž?

Lymfodrenáž je speciální metoda, za pomocí které podporujete vyplavování odpadních látek z těla. Jedná se tedy o prostředek detoxikace. Díky lymfodrenáži můžete z těla dostat nahromaděné toxické látky, které jsou jinak pro tělo škodlivé.

Dalším důležitým aspektem lymfodrenáže je urychlení toku lymfy mízním řečištěm a podpora látkové výměny organismu. Lymfodrenáž také významným způsobem podporuje imunitní systém.Lymfodrenáž se dělí na dva základní typy – lymfodrenáž přístrojovou a manuální.

Manuální lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž (prováděnou rukama terapeuta) primárně doporučujeme při léčbě otoků či edémů, pro zvýšení imunity, pro detoxikaci organismu, proti celulitidě, pro regeneraci po operacích a úrazech. Užitečná je při prevenci vzniku křečových žil a v neposlední řadě se využívá pro zmírnění migrén či v boji s obezitou.

Přístrojová lymfodrenáž

Přístrojovou lymfodrenáž (prováděnou přístrojem) doporučujeme v případě chronických žilních nedostatečností, celulitidy, bércových vředů, artrózy, poruch prokrvení, gynekologických obtíží apod.

Redukce celulitidy pomocí lymfodrenáže

Celulitida, tzv. pomerančová kůže, trápí většinu žen. Její hlavní příčinou je zanášení těla toxiny a škodlivými látkami a nedostatečná funkce lymfatického systému, který je hlavně odpovědný za odvod škodlivin z tkání.

Často je na vině špatná životospráva a nedostatek pohybu. Lymfatický tok se tak zpomalí. Proto je při „odstraňování“ celulitidy důležité především aktivovat lymfu, aby rychleji proudila a odváděla z těla toxické látky.

Cena rekondičních procedur a jejich objednání

Objednávky a rezervace rekondičních procedur přijímáme kdykoli během pracovní doby na telefonním čísle +420 727 813 124. Prohlédněte si aktuální ceník všech služeb. Pro více informací či objednání nás kontaktujte.

Wellness Rychleby v Javorníku hodnocení