Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs2/wellness_rychlebycz/home/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2722

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs2/wellness_rychlebycz/home/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2726

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs2/wellness_rychlebycz/home/www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3624
Mobilizace páteře a žeber - Wellness Rychleby

Mobilizace páteře a žeber

Mobilizace páteře a žeber

Mobilizace slouží k nenásilnému odstranění kloubních blokád na základě přesné diagnostiky problému. Jedná se o jemný a cílený pohyb, který obnovuje kloubní pohyblivost. Kloubní blokády narušují funkci páteře a dalších kloubů a jsou často zdrojem bolestivých stavů.

  •  V oblasti krční páteře jsou kloubní blokády často spojené s bolestmi hlavy, závratí, nevolností, může být projekce bolestí a brnění do ramen a horních končetin.
  •  V oblasti hrudní páteře a žeber mohou být bolesti na hrudi, v oblasti lopatek, dechové obtíže spojené s úzkostí.
  •  V oblasti bederní páteře jsou následkem blokád bolesti lokalizované v dolní části zad, ale mohou vystřelovat i do hýždí, dolních končetin, bývá pocit ztuhlosti, či ztížené pohyblivosti.

Mobilizace páteře a žeber je součástí naší nejfrekventovanější masáže – Rychebské procedury. Zájem o mobilizaci však hlaste už při objednávání masáže.

Co jsou to měkké techniky?

Měkké techniky se cíleně zaměřují na ošetření kůže, podkoží, svalů. Slouží k odstranění bolestivých změn ve svalech a okolních strukturách a k celkovému uvolnění.

Měkké techniky ovlivňují kůži a svaly hlazením, protažením, řasením nebo tlakem. Mechanickým působením na sval se dají reflexní cestou zlepšit porušené funkce jednotlivých orgánů.

Při uvolňování měkkých tkání cítí ošetřovaný nejčastěji teplo, píchání jako jehličky. Při terapii se postupuje z povrchových vrstev do hlubších. Provádíme ji bez použití masážních emulzí.

Cena rekondičních procedur a jejich objednání

Objednávky a rezervace rekondičních procedur přijímáme kdykoli během pracovní doby na telefonním čísle +420 727 813 124. Prohlédněte si aktuální ceník všech služeb. Pro více informací či objednání nás kontaktujte.

Wellness Rychleby v Javorníku hodnocení