SHIATSU

Co je SHIATSU masáž?

Shiatsu je prastará japonská léčebná metoda. Řadí se mezi masážní techniky, ale rámec masáže značně přesahuje.

Shiatsu znamená v překladu „tlak prsty“. Pomocí tlaku palců, prstů a dlaní, ale též kolen, loktů nebo chodidel na příslušné body na těle je znovu obnovována energetická rovnováha těla.

Co můžeme prostřednictvím SHIATSU léčit?

Masáže pomáhají při celkové únavě a stresu, alergiích, dýchacích potížích. Odstraňují, uvolňují a zmírňují bolesti různého typu – zad, šíje, páteře. Mohou zmírnit střevní a žaludeční potíže. Pro celou proceduru je velmi důležité, aby ošetřovaný ležel pohodlně a současně se uvolnil i psychicky.

Možná jste o SHIATSU nevěděli, že…

…Shiatsu v doslovném překladu znamená „léčení tlakem prstů rukou“. Ale slovo „Shi“ je také číslovka čtyři, ale i nepohoda nebo smrt a japonské slovo „Shičchi“ prý znamená špatná, mrtvá energie nebo hřbitov. Slova „a tsu“ je užíváno v bojových uměních. Tedy volně přeloženo může pro nás slovo Shiatsu být japonsko-čínský výraz „zpomalení, odražení degenerace či smrti“ nebo také v hlubším slova smyslu „prohloubení a procítění životních sil“.

Cena rekondičních procedur a jejich objednání

Objednávky a rezervace rekondičních procedur přijímáme kdykoli během pracovní doby na telefonním čísle +420 727 813 124. Prohlédněte si aktuální ceník všech služeb. Pro více informací či objednání nás kontaktujte.

Wellness Rychleby v Javorníku hodnocení