Odpočívárna a ochlazovna

Odpočívárny

Pro dokončení jednoho saunařského cyklu své tělo nechte odpočinout po náhlé, zdraví prospěšné změně teploty. Tato část saunařské terapie je velmi důležitá, a proto u nás najdete hned 4 příjemné odpočívárny – 2 na čerstvém vzduchu a 2 vnitřní. Načerpáte v nich nejen energii, ale i tekutiny.

První vnitřní odpočívárnu najdete vedle centrálního náměstíčka v hlavní budově, tu druhou pak v relaxačním zahradním domě s vířivkou.

Jedna venkovní odpočívárna se nachází v separátním lázeňském altánku, který jsme vybudovali s užitím přírodních materiálů (dřevo, kámen). Druhou venkovní odpočívárnu s výhledem na zámek Jánský Vrch najdete v relaxační zahradě před vířivkou.

Všechny odpočívárny skýtají komfortní nábytek pro vaše pohodlí.

Ochlazování

Po dostatečném prohřátí byste měli skokově změnit teplotu těla na výrazně nižší, než je ta, která panuje uvnitř sauny. K tomu vám dopomůžou dvě sprchy, venkovní ochlazovací bazének nebo osvěžující vědro s vodou, které je samodopouštěcí.

Následně využijte vnitřní či venkovní ochlazovnu, kde si odpočinete při poslechu relaxační hudby nebo konverzaci s blízkými či přáteli, a připravíte své tělo na další saunařský cyklus.

Cena wellness procedur a jejich objednání

Objednávky a rezervace do wellness centra přijímáme kdykoli během pracovní doby na telefonním čísle +420 727 813 124. Prohlédněte si aktuální ceník všech služeb. Pro více informací či objednání nás kontaktujte.

Wellness Rychleby v Javorníku hodnocení